ارتقاء مبلمان شهری/تحقق هم افزایی درون سازمانی

ارتقاء مبلمان شهری/تحقق هم افزایی درون سازمانی

1396-2-9 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : ویژه

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج گفت: این سازمان پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای را با دیگر سازمانهای تابعه شهرداری این کلانشهر جهت ارتقاء فضا و سیمای شهری داده است تا با هم افزایی درون سازمانی، اقدامات چشمگیری جهت بهسازی و زیباسازی هر چه مطلوب تر شهر محقق شود. 
حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را عنوان کرد و گفت: سازمان زیباسازی شهرداری کرج با در اختیار داشتن کارشناسان و تیم برنامه ریزی حرفه ای در زمینه ارتقاء سیما و مبلمان شهری، پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای را به سایر سازمانهای تابعه این دستگاه خدمات رسان داده است تا با تحقق این مهم در آینده ای نزدیک، اقدامات زیباسازی گسترده ای در سطح شهر اجرایی شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج اظهار داشت: بر این اساس طبق برنامه ریزی های انجام شده این سازمان، پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای را به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ایران کوچک داده است تا در زمینه هایی نظیر افزایش مشارکت شهروندی در زیباسازی و فرهنگسازی با راه اندازی نگارخانه، طراحی باغ موزه، فرهنگسرا، ایجاد ایستگاه های کتاب، کاریکاتور، نقاشی، برگزاری کارگاه خلاقیت، کارگاه های آموزش شهروندی و... گام های مطلوبی را در این راستا و در آینده ای نزدیک بردارند.

عطایی ادامه داد: طراحی فضای حاشیه رودخانه کرج، طراحی المان های داخلی فضای پارکها، طراحی ورودی و جداره های پارکها، طراحی کاشت فضای سبز باغچه پیاده روها و... نیز از طرح های پیشنهادی این سازمان برای همکاری با سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج جهت ارتقاء سیمای شهری است.

این مسئول گفت: نورپردازی اصولی ساختمانهای بازار میوه و تره بار، بهسازی ورودی و یکسازی سازی تابلوهای سر درب بازارهای میوه و تره بار هم از طرح های پیشنهادی سازمان زیباسازی شهرداری کرج برای انعقاد تفاهم نامه انجام همکاری های زیباسازی با سازمان میوه و تره بار شهرداری این کلانشهر است.     


     http://t.me/zibasazikarajj

منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید