مراسم تکریم جانبازان و ایثارگران سازمان زیباسازی

مراسم تکریم جانبازان و ایثارگران سازمان زیباسازی

1396-2-17 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : عمومی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن تجلیل از جانبازان و ایثارگران این سازمان گفت: جانبازان با ایثار و رشادت های خود، امنیت و آرامش را برای کشورمان به ارمغان آورده‌اند و به همین دلیل این دستگاه خدمت به جانبازان را وظیفه ذاتی خود می داند. 
حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت امام حسین(ع)، امام زین االعابدین(ع) و حضرت ابوالفضل عباس، به  روز پاسدار اشاره کرد و گفت: پاسداران، شاگردان مکتب حسینی و نمادی از شهادت طلبی و ایثار بوده و هستند و نقشی که سپاه پاسداران در دفاع از شجره طیبه  انقلاب اسلامی داشته نقشی بی بدیل است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج همچنین با تبریک روز جانباز به پرسنل جانباز این سازمان ( اسماعیل شفقی و حسن قربانی واریانی)  از دلاورمردی ها و رشادت های این عزیزان تقدیر کرد و گفت: جانبازان در تمام دوران زندگی و در هر سمت و منصبی که باشند با همان روحیه دوران دفاع مقدس همچنان در سنگر کار و سازندگی کوشا هستند.
http://t.me/zibasazikarajj
عطایی ادامه داد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون تمامی موفقیت ها را مدیون رشادت و شجاعت شهداء و جانبازان هستیم و خدمت به خانواده شهداء و جانبازان تنها یک وظیفه اداری و سازمانی نیست بلکه یک عشق و علاقه ذاتی است.

این مسئول یادآور شد: نامگذاری روزی در تقویم ملی کشور با عنوان "روز جانباز" نشان‌دهنده ارزش و اهمیتی است که امت اسلامی برای این افراد قائل می باشد و تا زمانی که روحیه ایثار و جانبازی در بین افراد جامعه وجود داشته باشد و افرادی همانند آنها، در دل جامعه حضور داشته باشند به انقلاب اسلامی ایران و کشور همیشه سربلند ایران از سوی دشمنان آسیبی نمی‌رسد.منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید