نشست سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر البرز

نشست سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر البرز

1396-2-17 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : ویژه

حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد: همزمان با سال جدید، سازمان زیباسازی شهرداری کرج برنامه های خود را در حوزه های آموزشی، فرهنگی و هنری اعم از برگزاری رویدادها، نشست ها و محافل تعاملی با دانشجویان، هنرمندان و فعالان این عرصه ها با رویکرد فراهم آوردن بستر مناسب جهت هم اندیشی، اظهار نظرات و ایده های خلاقانه و راهگشا در زمینه های مختلف کاری از سر گرفت.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج اظهار داشت: در این راستا، نشستی توجیهی در خصوص برگزاری کارگاه طراحی یک روزه پوستر همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان با حضور معاونان فنی و اجرایی، برنامه ریزی و توسعه همچنین کارشناسان این سازمان با اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر البرز برگزار شد.

عطایی ادامه داد: رویکرد این جلسه، بررسی نقاط ضعف و قوت کارگاه های برگزار شده پیشین توسط سازمان زیباسازی شهرداری کرج، جهت اصلاح شرایط و برنامه ریزی منسجم تر برای برگزاری کارگاه طراحی پوستر ماه رمضان بود.

این مسئول گفت: در جلسه مذکور، سازمان زیباسازی شهرداری کرج آمادگی خود را جهت بسترسازی فکری و تعامل افزون تر با علاقمندان به مشارکت در برنامه های این سازمان اعلام کرد و باید به این مهم توجه داشت که همکاری مذکور با توجه به اینکه برند و اعتبار سازمان زیباسازی می تواند در تبلیغ آثار دانشجویان و هنرمندان مستعد، در سطح شهر و یا دیگر فضاهای حرفه ای داشته باشد از نتایج مثبت این همکاری ها است.

وی اضافه کرد: این گونه کارگاه ها علاوه بر رشد نگاه فردی در رشد تخصصی و حرفه ای برای دانشجویان مستعد نیز موثر است؛ همچنین استفاده از امکانات سازمان زیباسازی شهرداری کرج اعم از در اختیار گذاشتن سازه ها  و فضاهای تبلیغاتی و فراهم آوردن فرصت تولید کار مناسب و ارزشی برای علاقمندان تاثیر گذار است. 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج یادآور شد: در این جلسه مقرر شد بصورت هفتگی جلسات مستمر پس از تدوین سرفصل ها، آیین نامه ها و دستورالعمل ها در محل سازمان و یا دانشگاه برگزار گردد. همچنین پیشنهاد شد جهت حفظ حقوق معنوی و افزایش انگیزه دانشجویان شرکت کننده در کارگاه، طرح های برگزیده علاوه بر اکران عمومی در شهر به صورت دوره ای در پرتال سازمان به نمایش گذاشته شوند.

مدیر گروه رشته گرافیک دانشگاه فرهنگ و هنر البرز نیز در این جلسه از برنامه های ویژه این دانشگاه در سال جاری به مناسبت های مختلف فرهنگی خبر داد و از اظهار علاقه دانشگاه مذکور جهت تداوم همکاری های دو جانبه با سازمان زیباسازی شهرداری کرج در خصوص تشکیل یک کارگروه تخصصی متشکل از کارشناسان سازمان، اساتید دانشگاه و دانشجویان علاقمند سخن گفت.     

http://t.me/zibasazikarajj
منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید