هنرجویان برگزیده کارگاه طراحی پوستر تجلیل شدند

هنرجویان برگزیده کارگاه طراحی پوستر تجلیل شدند

1395-12-26 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : ویژه

عبدالرضا معظمی گودرزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اعلام کرد و افزود: با هدف ایجاد انگیزه میان دانشجویان طی مراسمی از هنرجویان برگزیده و شرکت کننده در کارگاه دو روزه طراحی پوستر تقدیر شد.

این مسئول ادامه داد: کارگاه دو روزه طراحی پوستر با موضوع "زیباسازی شهری" در روزهای هشتم و نهم اسفندماه جاری در باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شده بود و تعدادی از هنرجویان برای ارائه طرح های خود در این کارگاه شرکت کردند.

وی مشارکت فعالان عرصه هنر در بروز ایده های خلاقانه را از راهکارهای ارائه خدمات مطلوب و رضایت بخش برای شهروندان دانست و افزود: آگاهی بخشی به شهروندان نسبت به دغدغه ها و مسائل مهم مدیریت شهری کرج از سوی طرح های دانشجویان از دیگر اهداف برپایی کارگاه طراحی به شمار می رود.

قائم مقام سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به اینکه تداوم در برپایی کارگاه های هنری موجب پدید آوردن رویداد های علمی، هنری و خلاقانه می شود، گفت: با پیگیری های مدیرعامل سازمان زیباسازی، برپایی این کارگاه ها به صورت مداوم در دستور کار قرار گرفته است.

شایان ذکر است در کارگاه ورکشاپ طراحی پوستر با موضوع "زیباسازی شهری" آثار هنرجویان مهسا رضایینفر، فاطمه رحمانی و شقایق محلی به عنوان آثار برتر انتخاب و تقدیر شد.
منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید