کارگاه طراحی پوستر با عنوان

کارگاه طراحی پوستر با عنوان

1396-2-16 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : ویژه

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری کرج از اقدامات این سازمان جهت توسعه همکاری با مراکز دانشگاهی و هنری به منظور ارتقاء سیما و منظر شهری خبر داد و گفت: در این راستا کارگاه طراحی پوستر با عنوان "رمضان، ماه خودسازی من" در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود . 
رضا داد اللهی این مطلب را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد و گفت: طی دریافت بازخوردهای مثبت از سوی دانشجویان و مسئولان مراکز دانشگاهی و هنری شرکت کننده در کارگاه های طراحی پوستر که از سوی سازمان زیباسازی شهرداری کرج برگزار شد این سازمان بر آن شد تا همزمان با نزدیک شدن به ماه مهمانی خدا کارگاه دیگری را برگزار کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری کرج اظهار داشت: ماحصل کارگاه های طراحی پوستر، استفاده از تجارب ارزنده دانشجویان و مسئولان مراکز دانشگاهی و هنری است و می توان با برگزاری کارگاههای مذکور توانمندی ها و استعداهای دانشجویان را در سطح شهر به نمایش کشید و از این طریق بر زیبایی بصری کرج افزود.

داد اللهی ادامه داد: بر این اساس مقرر شده است تا همزمان با ایام ماه مبارک رمضان کارگاه طراحی پوستر دیگری با عنوان "رمضان، ماه خودسازی من" با مشارکت دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز در مورخ 19 اردیبشهت ماه سال جاری برگزار شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار می گردد گفت: از دیگر اهداف برگزاری چنین رخدادهایی، ترویج فرهنگ رمضان در میان جوانان شهر و استفاده از پتانسیل و ظرفیت های هنری و نگاره های تصویری دانشجویان است.

این مسئول یکی از راه های ترویج فرهنگ و هنجارهای دینی در جامعه را استفاده از توان هنرمندان و جلب توجه شهروندان به زیبایی های بصری ایجاد شده توسط آنها دانست.              


  http://t.me/zibasazikarajj

منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید