یکسان سازی سازه های تبلیغاتی

یکسان سازی سازه های تبلیغاتی

1396-2-9 ( 2 سال پیش ) دسته خبری : ویژه

حسین عطایی با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد: سازمان زیباسازی شهرداری این کلانشهر در نظر دارد با بهسازی و یکسان سازی سازه های تبلیغاتی و  اطلاع رسانی موجود در شهر، گامی مطلوب را در جهت ایجاد فضای با طراوت و مناسب برای شهروندان بردارد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به اینکه تعامل دیگر ارگانها و نهادهای شهری و استانی البرز با این سازمان در تحقق این مهم نقش بسزایی دارد گفت: ضرورت همسان سازی محیط بصری شهر از جمله برنامه های سازمان مذکور است و از راهکارهای اجرایی شدن این امر، نظارت و ساماندهی تبلیغات شهری می باشد.

عطایی ادامه داد: شهرداری، دستگاه متولی اصلی زیباسازی شهر است و به تبع آن امور تدوین دستورالعمل و اجرای طرح بهسازی و ساماندهی تابلوهای عمومی و اختصاصی را بر عهده دارد؛ بر این اساس این مجموعه مدیریتی، سیاستگذاری هایی را برای از میان بردن اغتشاشات بصری فضاهای شهری و ایجاد محیطی آرام برای شهروندان دارد که این سازمان در این زمینه برنامه های مختلفی را اجرایی خواهد کرد.

این مسئول یادآور شد: اراده و اهتمام سازمان زیباسازی شهرداری کرج، ساماندهی و ارتقاء مبلمان شهری و یکسان سازی سازه های تبلیغاتی سطح شهر است که در این زمینه نیز سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های کارآمد، ایده آل و خلاقانه را اتخاذ کرده و بر اساس اولویت ها اجرایی خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: بی شک حرکت در مسیر رسیدن به ایده آل های سیما و منظر شهری در کلانشهر کرج امری بسیار حائز اهمیت است و سازمان زیباسازی شهرداری کرج در این زمینه همانند سایر حوزه های شهری، عملکری موفق و قابل دفاع ارائه می دهد و جهت ارتقاء سیما و منظر شهری روندی شتابان را در پیش گرفته است. 

 http://t.me/zibasazikarajj

منبع / نویسنده :

بازگشت

جهت ارسال نظر شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید